O Nas

Remont Mieszkania Warszawa ul. Laskowa - Home Decor

„Specjaliści od pięknych wnętrz”

 

Firma HOME-DECOR Development powstała z pasji do pięknych wnętrz i zamiłowania do ich kreowania zgodnie z życzeniami naszych klientów.

Dlatego na początku współpracy bardzo dokładnie badamy Państwa oczekiwania, realizując zlecone nam prace dokładnie według Państwa wytycznych lub projektów architektonicznych przygotowanych dokładnie pod kątem remontowanej nieruchomości.

Wszystkie prace wykonujemy na najwyższym poziomie starając się o Państwa zadowolenie na każdym etapie przeprowadzanych przez nas prac budowlano-remontowych.

Jesteśmy grupą doświadczonych specjalistów, którzy każde zlecenie traktują indywidualnie starając się sprostać wszystkim oczekiwaniom nawet bardzo wymagających klientów.

Od wielu lat obserwując konkurencję postanowiliśmy stworzyć i działać według modelu 3S.
System 3S według którego pracujemy, gwarantuje szybkość, jakość oraz dopracowanie każdego elementu zgodnie z oczekiwaniami klienta.

Masz już dość miernej jakości, obietnic bez pokrycia i opóźnień w budowie czy remontach. Sprawdź nas… a przekonasz się, jak przyjemny może być remont, Twojej nieruchomości.

Jako jedni z nielicznych dajemy pełną 12 miesięczną gwarancję na jakość naszych prac, posiadamy ubezpieczenie odpowiedzialności w pracach budowlanych oraz szybkość która Cię zaskoczy.

Aby mieć pewność, że spełnimy nasze obietnice przy każdym zleceniu w naszej pracy korzystamy z najnowszych technologii budowlanych ze sprawdzonych jakościowo materiałów oraz profesjonalnych narzędzi, dlatego roboty trwające w innych firmach tygodniami często jesteśmy w stanie zrealizować w kilka dni. Regularnie uczestniczymy też w szkoleniach wdrażających do naszej pracy nowe technologie aby jeszcze lepiej świadczyć usługi dla Państwa.

Pracujemy na programach kosztorysowych przez co wycena prac dla Państwa jest szybka, czytelna, dokładna i nie budzi wątpliwości.
Robimy wszystko co w naszej mocy aby byli Państwo zachwyceni efektami naszej pracy i z przyjemnością nas Państwo polecali Swojej rodzinie i znajomym.

Zespół HOME-DECOR Development